studnie głębinowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w każdym gospodarstwie domowym, rolnym, przemysłowym czy jakimkolwiek innym odgrywa woda, a co za tym idzie wychodzimy na przeciw Państwa potrzebom oferując wykonanie studni, które przez lata będę gwarantować dostępność wody.
Od początku naszej działalności trudnimy się budową studni. W pracy wykorzystujemy najlepszy sprzęt i możemy zagwarantować Państwu, że korzystając z naszej pomocy dokonujecie dobrego wyboru. Możemy pochwalić się setkami pomyślnie zbudowanych studni, które po dziś dzień stanowią źródło wody dla zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług.
Zawsze naszą pracę przy odwiertach studni głębinowych poprzedza stosowna analiza geologiczno-hydrologiczna, na podstawie której określamy najlepszą lokalizację do wykonania studni. Nowoczesny i niezawodny sprzęt oraz kadra wykwalifikowanych pracowników dba o to, aby studnie były za każdym razem wykonane precyzyjnie i zgodnie z najlepszymi praktykami sztuki wiertniczej, a jednocześnie, aby czas naszej pracy był możliwie najkrótszy, ponieważ chcemy, żeby każdy Klient uzyskał dostęp do źródła wody jak najszybciej.
Docelowym obszarem naszego działania jest cała południowa Polska.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy kompleksowe doradztwo jednocześnie gwarantując profesjonalizm i najwyższą jakość usług.

Wykonujemy otwory studzienne z wykorzystaniem młotka dolnego, stosując jaką płuczkę sprężone powietrze. Czas trwania prac wiertniczych zamyka się wtedy w ciągu jednego dnia. Wiercimy również metodą obrotową z wykorzystaniem płuczki na bazie wody – metoda jest stosowana szczególnie przy przewiercaniu utworów luźnych i miękkich skał.

Obsługujemy firmy i instytucje oraz inwestorów prywatnych. Wykonujemy studnie głębinowe na terenie Małopolski, Podkarpacia i woj. świętokrzyskiego.

Oferujemy:

 • lokalizację poziomów wodonośnych z pomocą map hydrogeologicznych oraz własnej, zebranej przez lata pracy bazy danych i doświadczenia
 • wizje lokalne geologów – określenie optymalnej lokalizacji studni na działce Inwestora
 • wycenę kosztów inwestycji
 • dostarczenie wszelkich materiałów koniecznych do wykonania studni
 • wiercenie studni głębinowych do głębokości 100 m
 • zabudowę studni atestowanymi rurami PVC przeznaczonymi do wody pitnej oraz wykonanie obsypki filtracyjnej wokół filtra
 • odcięcie ujmowanego poziomu wodonośnego od wód przypowierzchniowych za pomocą uszczelnienia cementowego oraz stalowej rury osłonowej
 • pompowanie oczyszczające
 • ustalenie zasobów wód podziemnych – pomiar wydajności wykonanej studni
 • wykonanie szczelnej obudowy studni z kręgów betonowych z pokrywą
 • wykonanie projektów robót geologicznych, dokumentacji hydrogeologicznych, operatów wodnoprawnych.

 

Przejdź do: