O nas

Firma geologiczna „MH-Geo” Dorota i Stanisław Król s.c. oferuje szeroki zakres działań z dziedzin geologii.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy zapewnią Państwu wysoką jakość usług w zakresie całego procesu zleconych nam zadań wykonując: projekty robót geologicznych, dokumentacje geologiczne i geotechniczne, sprawozdania, operaty, odbiory, opinie, analizy, pomiary i inne opracowania, a przede wszystkim wykonując prace terenowe na najwyższym poziomie z zakresu hydrogeologii (wiercenie studni, piezometry i inne), geotechniki i geologii inżynierskiej (wiercenia, rdzeniowania, sondowania, badania laboratoryjne i inne) oraz prac na obiektach hydrotechnicznych – jesteśmy firmą mającą długoletnie doświadczenie w prowadzeniu trudnych technologicznie prac wiertniczo-geologicznych związanych z wykonawstwem przesłon iniekcyjnych na hydrobudowach w podłożach zapór, jazów.

 

Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą i inżynierską posiadającą wysokie kwalifikacje zawodowe potwierdzone zdobytymi uprawnieniami zawodowymi oraz długoletnim doświadczeniem praktycznym w dziedzinie geologiczno-wiertniczej. Nasi pracownicy służą pomocą i doradztwem w zakresie prowadzonej przez nas działalności, prosimy o zapoznanie się z ofertą oraz bezpośredni kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty E-mail. Nasze atuty to szybka realizacja, korzystne ceny, profesjonalizm, umiejętność realizacji zadań i rozwiązań o różnej skali trudności. Uznaniem dla prowadzonej przez nas działalności są liczne listy referencyjne z wyrazami podziękowania za szybką, profesjonalną, terminową i prowadzoną na najwyższym poziomie realizację powierzonych nam zadań.

Posiadamy najnowszy wielofunkcyjny sprzęt wiertniczy, oraz niezbędne wyposażenie badawcze do tego typu prac, posiadamy bogate, zróżnicowane i systematycznie uzupełniane archiwum zawierające zbiory opracowań i publikacji geologicznych, geologiczno-inżynierskich w tym między innymi ponad setkę map geologicznych, hydrogeologicznych, które wykorzystujemy w pracach rozpoznawczych, terenowych i dokumentacyjnych.

Przejdź do: